Współpraca

Na naszym blogu można się reklamować, jednakże tylko na zasadzie współpracy i wspólnie uzgodnionej kampanii. Nie zgodzimy się na współpracę bez znajomości produktu czy firmy, które mielibyśmy reklamować.

Unikamy współpracy barterowej typu “produkt-za-test”. Dopuszczamy jednak możliwość płatnego testu bądź testu niezobowiązującego nas do publikacji jeśli produkt nie przypadnie nam do gustu.

Z przyjemnością zorganizujemy konkurs czy kampanię banerową/reklamową, nawet “na wyłączność” w określonym przedziale czasu, dla Ciebie i Twojej Firmy wyłączymy nawet obecne reklamy z Google’a. Możemy też napisać recenzję lub przyjąć patronat.

Nasze ceny nie są wygórowane, zawsze dostosowane do konkretnej kampanii i Twoich możliwości. Stawki zaczynają się od czterech cyfr, więc jeśli Twój budżet na to nie pozwala, to przynajmniej upewnij się, że Twój produkt powali nas na kolana i mimo wszystko zachęci nas do współpracy. 🙂

Jesteśmy generalnie otwarci na propozycje, chętnie podpowiemy i podsuniemy własne pomysły, odpowiadamy też na każdy mail, nawet jeśli nie przyjmiemy oferty.

Garść statystyk wg Google Analytics:

1 ostatni miesiąc: 1-31 grudzień 2013:

2013-12

3 ostatnie miesiące: 1 październik – 31 grudzień 2013:

2013-12-10

Od początku roku: 1 styczeń do 31 grudzień 2013:

2013-12-01

Można się z nami skontaktować za pomocą formularza tutaj lub po prostu napisać do nas na adres poczta @ ugotujmyto.pl (oczywiście bez odstępów w adresie).

Jeśli chcesz do nas napisać list i wysłać pocztą tradycyjną, oto nasz adres do korespondencji:

UgotujmyTo.Pl
Unit 6656, 13 Freeland Park
Wareham Road
Poole, Dorset
BH16 6FH
United Kingdom

Serdecznie pozdrawiamy,

Dorota i Marek